Červen 2009

Interview from Ponyo premiere

30. června 2009 v 22:30
Noah tam mluví také o Miley=))

Twitter #133

30. června 2009 v 22:24 Twitter messages
Čtu "Identical" už pouze 200 stránek mi zbývá! Miluji tuto knihu tak uvidíme jestli ji dnes večer dočtu:)

.....

Heidi Montag a Perez Hilton svůj příběh o 2 identických dvojčatech. 1. kdo je miloval a to tak, jen maminka a ostatní by se jí cont-frustrace na její sestru, drogy a alkohol. A oba jsou v čele se špatnou cestou a jeden musí zachránit ostatní. krásný.Nebudou vás nenávidět, když jíte večeři (to naštve) a pak vás pozvou přátele na večeři na místě opravdu báječný! ughh tak frustrující! : (

"The Last Song" Leaving The Set 29/6/09 #3

30. června 2009 v 19:57
A ještě nějaké další fotečky=))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com
imagebam.com


Twitter #132

30. června 2009 v 19:40 Twitter messages
A teď twitter krásná fotečka moc jí to tam sluší=)


Cítím se tak naživu:)

.....

Kelly Preston je můj hrdina. Ona je tak úžasná a má tak zdravou krásu .Moje rodina je tak požehnaná.

.....

Mám novou kytaru Gibson online! whoo hoo! :)"The Last Song" Leaving The Set 29/6/09 #2

30. června 2009 v 19:33
A ještě další fotečky z natáčení:)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Cyrus & Jonas’ Sibilings land roles in an Animated Movie

30. června 2009 v 16:48 Miley News

Mladší sourozenci od Miley Cyrus a JONAS BROTHERS mají dabingují nový animovaný film.
Noah Cyrus a Frankie Jonas budou jeden hlas stříbřitý a mladý kluk, respektive ve filmu Hayao Miyazaki to je skvělý nový film Ponyo.
Tento film byl již hitem na Dálném východě a producentů Frank Marshall a Kathleen Kennedy se v naději na zajištění projektu úspěchu v Americe redubbing film se známými hlasy.
Filmu, která byla uzavřena v Los Angeles Film Festival v neděli (28Jun09), je volná adaptace Hans Christian Andersen je pohádka Malá mořská víla. Je to již více než 180 milionů dolarů (120 milionů liber) na celém světě a je vydána v USA v srpnu (09).
Americká zpráva bude zahrnovat hlasy Matt Damon, Cate Blanchett a Liam Neeson, stejně jako Noah Cyrus, která hraje titulní znak a mladý Jonas bratr, který je znám jako 'bonus Jonas' mezi fanoušky jeho bratři' pop skupiny.
Miyazaki filmy jsou vždy skvělý - to je jediný anime režiér mít vyhrál animace Oscar pro Temperamentní Away. Jeho 2005 filmu zavytí Přechod na hrad byl také na Oscara nominován.

Miley Cyrus says Goodbye to Disney

30. června 2009 v 16:41 Miley News

Miley Cyrus potvrdila, že její bude odbočka zpátky na Hannah Montana, když jí smlouvu na čtvrtou sezónu v populární show končí dospívání. Hannah Montana je show o dívce, která je rockovou hvězdou v noci, a pravidelně dospívající dívka ve dne. Tato komedie série se zaměřila na problémy popová hvězda se stane jako teenager a zároveň se snaží udržet ji v tajnosti.

Ventilátory jsou Dumal jak Miley kariéry bude spravedlivé, když část s Disney, je to úplný rozděleno od Disney, nebo dílčí od Hannah Montana konkrétně? Tyto otázky jsou stále nezodpovězeny. Buď jak buď, Miley Cyrus má začínající pěvecké kariéry, a jde jí hlavně o Miley Cyrus 2009 Tour.

Dalším Starlet, kteří odešli Disney po úspěchu svého prvního celovečerního filmu je Hilary Duff, která oblíbená v 'V Lizzie McGuire film'. Nicméně Hilary Duff je rozdělena od Disney má více společného s penězi, a 'tvůrčí rozdíly'. I když ona to nepotřebuje peníze, s odhadem jmění ve výši $ 100 milionů dolarů, ale protože ji rozdělit z Disney její kariéře byl vržen, a nyní jí chybí práce.

Pro fanoušky Dumal co to bude znamenat pro dílčí Miley kariéry, don't fret protože Miley objednávku Knihy je balena plné až do roku 2011. Ta v současné době pracuje na svých nových filmech, The Last Song , a je v současné době hovoří o Tween verzi Whitney Houston v pokladně nálezu, 'The Bodyguard', který je nazvaný 'Personal Security'.

Pro ty, kteří jsou již děšení závěrečné epizody Hannah Montana, je zde nová řada premiering příští měsíc o ABC Rodinná síť s podobným premisy Starému Alea Vega a David Cassidy, která se nazývá 'Ruby a Rockits'.

Tento záznam byl zaslán v úterý 30. června 2009 v 11:57 a je podána podle Hannah Montana, News. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0 kanálu. Můžete zanechat reakci, nebo trackback z vašich vlastních stránek.

Twitter #131

30. června 2009 v 16:21 Twitter messages
I sorta mi dneska bude trochu chybět... :)

Avatar do VGS(pro wendy)

30. června 2009 v 16:18